22 grudnia 2017

ZAKOCHANA W GRUDNIU

Hej! Jeśli mnie nie pamiętacie, to ja - Edyta! Ostatnio w moim życiu dzieje się wiele, co mogliście zauważyć po mojej aktywności na snapchacie (@edziulka) czy instagramie (@eniiablog). Wszystko nabrało rozpędu, przez co nawet nie zauważyłam że wygasła mi domena na blogu. Jak wielkie było moje zdziwienie, gdy zobaczyłam wielki napis "witryna nie istnieje" widniejący przed moimi oczami. Mimo wszystko, szybko wstąpiłam do akcji i juz możecie zobaczyć co tu się dzieje. Przygotowałam Wam dzisiaj takie małe aktualności: moich grudniowych ulubieńców i grudniowe inspiracje. Enjoy, people!


Ulubiony serial 
W grudniu zaczęłam oglądać "Szefową" czyli "Girlboss" czyli luźną interpretację autobiografii Sophii Amoruso. Tytułowa szefowa to Sophia, młoda dziewczyna która natknęła się w lumpie na kurtkę, ze znanej kolekcji. Targowała się ze sprzedawcą i udało jej się ją kupić za 9$. Nie miała jednak co włożyć do garnka, więc postanowiła wystawić ją na Ebayu. Ku zdziwieniu bohaterki, kurtka zostaje wylicytowana za ponad 500$. Dziewczyna postanawia założyć swój biznes, kupować ciuchy w stylu vintage, przerabiać je i sprzedawać na ebayu. Zakłada konto, wymyśla nazwę. W tym czasie dużo innych rzeczy, dzieje się w jej życiu prywatnym. Świetny serial, ale niestety, nie będzie drugiego sezonu:( 


Ulubiony profil na Instagramie
Zakochałam się w profilu 14-letniej Marli Catherine. Uwielbiam jej feed, jej wyczucie stylu. Wszystko! Sprawdźcie @marlacatherine ;) 


Ulubiony zakup
Moja zimowa kurteczka ze stradivariusa. Uwielbiam! Ten puszek, który ma w środku jest mega cieplutki. Pierwsza rzecz, która nie dość, że fajnie wygląda to jeszcze spełnia swoje zadanie i sprawia, że mi ciepło. Jestem w szoku!

Ulubione kosmetyki
Zdecydowanie zestaw z Syossa. Odżywka w połączeniu z tym szamponem jakoś magicznie działają na moje włosy i sprawiają, że są w lepszej kondycji.

Ulubiony film
Labirynt z 2013. Bardzo dobry dreszczowiec. "Sześcioletnia córka Kellera Dovera i jej koleżanka zostają uprowadzone. Zirytowany bezradnością policji ojciec bierze sprawy w swoje ręce". Zaczęłam go oglądać przypadkiem, ale już po chwili nie mogłam od niego oderwać oczu. 

Grudniowe inspiracje2 komentarze

Pisząc komentarz stajesz się współautorem/ką tego bloga. Wpisujesz się w historię! :)

1 komentarz = 1 uśmiech ode mnie dla ciebie :)

Kopiowanie treści z bloga jest karalne. Obsługiwane przez usługę Blogger.
© Edyta Prusinowska
Maira Gall